Hana e Behgjetit ka ditëlindjen, kaq vjet ka mbushur

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Vajza e liderit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacollit, Hana, sot ka ditëlindjen.

Hana ka mbushur plot 17 vjet.

Ndërkohë, Pacolli përmes një postimi në Facebook, ka urur Hanën, në ditën e saj të veçantë.

“Sot është një ditë e veçantë në familjen tonë, kur vajza ime Hana mbush 17 vjeç. Koha ikën, dhe unë jam krenar për ty për çdo ditë që kalon. Urime vajza ime, bota ime!”, ka shkruar Pacolli.

Kujtojmë se, Behgjet Pacolli është i martuar me Mashën. Pacolli ka gjashtë fëmijë tri vajza dhe tre djemë./21Media