Haradinaj: Kurti është fshehur nga unë

1 min read

 

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj sonte në “Click” deklaroi se kryeministri Albin Kurti është fshehur nga ai.

“Të shkon kryemninistri i Kosovës dhe të thotë se unë nuk do ta vazhdojë dialogun, është një mashtrim klasik”, tha ndër të tjera Haradinaj.  Ai tha se ndihet i mashtruar nga kryeministri dhe përmendi pikat se ku ndihet i zhgënjyer nga i pari i qeverisë./21Media