Haradinaj: PDK me nderoi me postin e kryeministrit por borgj  si kam

Haradinaj: PDK me nderoi me postin e kryeministrit por borgj  si kam

Me koaliconin me PDK, nuk  e kam tradhëtuar asnjë bindje dhe ansjë qëllim timin, tha kandidati për kryeministër nga Koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj para simpatizantëve në Pejë./21Media