Haxhiu ka një pyetje për Anton Qunin

Haxhiu ka thënë se pajtohet me fjalimin e Anton Çunit me të vërtetat që tha për Kadri Veselin

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu,ka thënë se pajtohet me fjalimin e Anton Çunit me të vërtetat që tha për Kadri Veselin.

“Pajtohem plotësisht me fjalimin e Anton Çunit pra pajtohem me të vërtetat që tha për Kadri Veselin. Kam veq një pyetje: Ku ishe para 3 viteve?” ka thënë Haxhiu.

Deputeti Antotn Quni në fjalimin e tij ndër të tjerash tha se “Vesel ju vini nga një formacion shumë i dyshimt”.

“Dua t’iu shoh prapa grilave, ky është mocioni i juaj dhe jo i opozitës.. Ju jemi përgjegjës edhe për sigurinë e deputetëve…” tha Quni./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button