Hendboll (F): Kosova e kënaqur (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Vlerësohet pozitivisht paraqitja në fazën e parë kualifikuese

Kombëtarja e Kosovës në hendboll i vlerëson pozitivisht rezultatet e arritura në Grupin A të fazës së parë kualifikuese për “Euro 2022” në konkurrencën e femrave. Trajneri Faruk Shala dhe kapitenia Njomza Kelmendi kanë folur për Radio Televizionin 21. (E pergaditi-Art KUQI)./21Media