Hendboll (F): Kosova e kënaqur (Video)

Vlerësohet pozitivisht paraqitja në fazën e parë kualifikuese

Kombëtarja e Kosovës në hendboll i vlerëson pozitivisht rezultatet e arritura në Grupin A të fazës së parë kualifikuese për “Euro 2022” në konkurrencën e femrave. Trajneri Faruk Shala dhe kapitenia Njomza Kelmendi kanë folur për Radio Televizionin 21. (E pergaditi-Art KUQI)./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button