Përveç dëmeve nuk ka të lënduar

Përveç dëmeve nuk ka të lënduar

Një sasi lënde plasëse shpërtheu prapa banesës së shefit të stacionit të policisë së Thethit, informoi policia e Shkodrës rreth orës 01:30 minuta të 5 janarit.

Banesa e shtetasit te identifikuar me inicialet P.M ndodhet në lagjen Guerrile të Shkodrës dhe shpërthimi sipas policisë është shënuar rreth orës 21:45 minuta të 4 janarit 2020.

“Për pasojë ka vetëm dëme materiale”, ka njoftuar policia.

Grupi hetimor dhe forcat e policisë kanë shkuar në vendngjarje ku vijojnë veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorit./oranews