Hodaj: Vettingu tejet i domosdoshëm në Kosovë

1 min read

Avokati Taulant Hodaj sonte deklaroi se Vettingu në sisteimin e drejtësisë është tejet i domosdoshëm në Kosovë.

Hodaj në “Click” të RTV21 u shpreh se Vettingu duhet të ndodhë duke iu përshtatur realitetit  të Kosovës dhe të mësojmë nga përvojat e tjera./21Media