Homazhe te Obelisku i personave të pagjetur

Hoti: Nuk jemi të qetë derisa të dihet fati i të pagjeturve.-Qerkini: S’ka bashkëpunim mes qeverisë dhe neve

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e të Zhdukurve. Në Kosovë 21 vjet pritje dhe dhimbje.

Familjarët kërkojnë trysni më serioze ndaj Serbisë që më në fund të zgjidhet kjo çështje e ndjeshme./21Media

Back to top button