Horoskopi ditor, 21 maj 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Një fundjavë veçanërisht intensive për dashurinë dhe ndjenjat, përfitoni prej saj. Shmangni të folurit keq për kolegët në punë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Zemrat e vetmuara ndihen veçanërisht të stimuluara këtë fundjavë. Qëndroni të qetë në punë, mos u stresoni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

E shtuna dhe e diela janë ditë pozitive për dashurinë dhe ndjenjat. Në punë mos u nënshtroni nga kolegët, do ju duhet të përballeni deri në grindje me disa ziliqarë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Rikuperim i pjesshëm i emocioneve në dy ditët e ardhshme, e shtunë dhe e diel. Në punë, diçka mund të zhbllokohet, por me efekt në muajin qershor.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Këtë të shtunë 21 keni Saturnin dhe Hënën në dizavantazh, ndaj bëni kujdes me çështjet e dashurisë, me lidhjen tuaj. Në fundjavë pushoni, do t’ju duhet për të përballuar javën e re të punës.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Fundjavë rikuperimi me partnerin, përpiquni të përkushtoheni në këtë okazion. Shumë mendime po vërtiten në mendjen tuaj për punën, hiqeni pak vëmendjen prej andej.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nëse ka një person që ju pëlqen, dilni ballazi, por mos e teproni. Faza e tranzicionit në punë, do të kalojë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Ditë interesante kjo e shtunë 21, por diçka nuk është në rregull. Në punë kjo është koha e duhur për të kuptuar potencialin tuaj të vërtetë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Bëni diçka të papritur, përpiquni të mahnitni partnerin tuaj. Shtyjeni punën për të hënën dhe shijoni fundjavën.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Nuk ka pushim për zemrat e vetmuara, ato do të jenë edhe të shtunën në kërkim. Puna ju sjell kënaqësi, por mendoni se çfarë mund të bëni më mirë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Mendoni me kujdes për marrëdhënien tuaj dhe mos lejoni që krenaria apo sedra t’u hapë probleme. Puna vazhdon pa probleme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Zemrat që deri të shtunën ishin të vetmuara dhe të dieleve në lidhje të reja, të përpiqen të çlirojnë emocionet, mos e torturoni më veten. Mundohuni të jepni më të mirën në punë.

Back to top button