Horoskopi Ditor E Diel 4 Shtator 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Kjo është koha e duhur për të folur dhe për t’u përfshirë në diskutime. Shumë prej jush kanë bërë zgjedhje vendimtare në javët e fundit dhe tani nuk keni pse të izoloheni nga njerëzit apo situatat.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Këtë të Diel fillojnë të favorizohen ndjenjat, por padyshim që ka një ndryshim se kush e ka mbyllur një histori dhe kush po e fillon atë. Duhet të rregulloni disa gjëra në jetën tuaj dhe dashuria ka një vend të veçantë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në këtë ditë kushtojini vëmendje Hënës së kundërt. Gjithashtu duhet të keni kujdes që të mos shtyni shumë probleme dhe vendime, nuk duhet të lëvizni vetëm kur ka situata kritike. Nuk duhet të fashosh kokën para se ta thyesh, është e vërtetë, por as nuk duhet të reduktosh veten në momentin e fundit për të rregulluar problemet.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Kjo është një ditë e mirë për ju në fushën e dashurisë dhe ndjenjave, veçanërisht për historitë e lindura së fundmi. Nga ana tjetër, në vendin e punës mund të ketë keqkuptime dhe pakënaqësi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Kjo është një ditë pozitive për ju edhe nëse jeni bërë kërkues kohët e fundit. Në punë vini re se kushdo që është kundërshtari juaj nuk po përjeton momente të favorshme dhe për këtë arsye nuk ka ndihmuar në vendosjen e një foleje në timon.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Nuk ndiheni rehat me personin që keni në krah. Ata që kanë një biznes individual po mendojnë të ndryshojnë strategjinë e tyre.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Do të jetë një ditë rikuperimi. Në orët e ardhshme do të përjetoni një emocion të fortë nëse duhet të diskutoni çështje të rëndësishme, është e dobishme ta bëni atë paraprakisht pa u reduktuar në të fundit. Përkundrazi, Jupiteri mund t’ju bëjë të përballeni me njerëz armiqësor.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Diele fillon numërimi mbrapsht që të mos ketë më Venusin në aspektin e kundërt që ishte aq i bezdisshëm. Historitë që kaluan periudha të vështira në gusht do të përmirësohen dhe do të mund të përfitojnë nga një vrull shtesë. Ju po përpiqeni të kuptoni nëse një person është miku juaj apo jo.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të dielen Hëna do të jetë ende në hapësirën tuaj horoskopi dhe nuk do ju mungojë forca. Në këtë periudhë ju po realizoni dy histori paralelisht dhe për këtë arsye mund të keni dyshime. Jeni të lodhur nga rutina? Ky qiell ju jep stimuj të rinj, ju vetëm duhet të dini se si t’i kapni ato.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Yjet do të jenë në anën tuaj të dielen dhe të hënën mund të mbështeteni edhe në kalimin e hënës në qiellin tuaj. Një lajm interesant vjen nga fundi i muajit. Duke filluar nga data 5 shtator, Afërdita bëhet sërish aktive dhe ju jep karizëm, sharm dhe pëlqim. Do të gjeni njerëz që ju japin besim dhe ngarkesë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të dielen do të gjeni vullnetin dhe dëshirën për t’u përfshirë. Një dëshirë që shtohet nga e hëna kur Venusi nuk do të jetë më në opozitë. Çiftet që duan qetësi do të marrin lajme të mira. Shumë prej jush do të bëjnë marrëzi të vogla ose të mëdha për të revolucionarizuar jetën tuaj.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Ekziston një vizion disi më kontradiktor i dashurisë tani. Ne mendojmë për njerëzit që kanë dy histori në lojë ose ata që kanë frikë se një histori do të përfundojë dhe ndoshta kërkojnë një lloj gome rezervë në dashuri. Për ata që janë vetëm kjo është një kohë vëzhgimi.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button