Horoskopi Ditor E Enjte 13 Tetor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Disa çifte ndodhen në momente të vështira për të mos thënë në krizë. Situata mund të bëhet edhe më e ndërlikuar ndaj duhet të bëni kujdes edhe në zgjidhjet që mendoni të gjeni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Aktualisht kjo nuk është periudha më e mirë për ndjenjat, e rëndësishme është që në menaxhoni më mirë emocionet. Në punë ka gjëra që duhen diskutuar, lind nevoja që t’i flisni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ata që janë në histori të reja mund të vazhdojnë lirisht, kjo e enjte shton burimet e mira. Në punë gjërat kanë ndryshuar krahasuar më parë, ajo që ju mbetet është të zgjidhni mes ndryshimit ose pranimit të gjërave.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Ka disa gjëra në lidhje që ju po kërkoni të merrni shpjegime, por nëse prisni është më mirë. Nuk është dita e duhur. Jeni nervoz dhe kjo reflektohet edhe në punë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Këtë ditë të enjte, do të përfshiheni nga dëshira që të përjetoni ndjesi të veçanta. Shumëkujt iu është dashur të kapërcejnë një periudhë bllokimi në punë, për fat shenja juaj është e fortë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Kjo e enjte është një ditë e qetë, rutinore, por jo plotësisht e padobishme. Pasiguritë e vjetra mund të rikthehen në dashuri. Përmbahuni nga çdo mosmarrëveshje në punë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Dashuria kthehet duke u bërë protagoniste në jetën tuaj, edhe nëse ka pasur një ndarje. Në punë gjithçka mund të shkojë mirë, projektet e mëdha janë pranë mbylljes.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hëna është shumë e favorshme, një sinjal i shkëlqyer për ndjenjat. Rishikimi i gjërave në punë është gjithmonë i mundur, mendoni me kujdes për çdo hap.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Situata përmirësohet për marrëdhëniet, po shpresoni që të ketë diçka më shumë në këtë moment në jetën tuaj dhe kështu mund të jetë. Mirë janë gjërat për ata që kanë një biznes të pavarur në tregti.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Nëse diçka nuk funksionon në çift, duhet të flisni për këtë, mos e shtyni për të premten. Situatat mund të duken të vështira edhe në punë, por ato duhet të trajtohen në mënyrë më të vazhdueshme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Hëna është e favorshme dhe kjo çon në një përmirësim në të gjitha situatat e dashurisë. Këtë të enjte do ju duhet të riparoni dëmet që kanë bërë disa kolegë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Kjo e enjte duket të jetë një ditë me rutinë mbytëse, por mos u dëshpëroni, do të përmirësohet vonë në mbrëmje. Ka shumë shanse për bllokim në raportin sentimental, mos i trazoni gjërat pa qenë e nevojshme.

Back to top button