Horoskopi Ditor E Martë 27 Shtator 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Takimet e këtyre ditëve janë të diskutueshme, Afërdita hyn në një fazë konkurrence. Ata që kanë një rrugë të re për të trajtuar në punë emocionohen sepse duan më shumë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Shanse të mira edhe për lidhje të reja, shpesh paksa të tensionuara me shenjën e Peshores. Ka nisur një javë e ngarkuar në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri është më mirë të lëvizni me kujdes në këtë kohë. Në punë është më mirë të gjeni bashkëpunëtorë të rinj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Jeni nervoz në marrëdhënien tuaj të dashurisë me një person tjetër. Ju duhet të gjeni paqe me veten në radhë të parë. Në punë jeni të rrethuar nga njerëz që nuk e kryejnë detyrën.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Kjo e martë është ditë e mirë në dashuri, të mërkurën ca më pak dhe zemra juaj është në ankth. Tani për tani ju duhet të relaksoheni në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Kjo e martë është një ditë e shkëlqyer për t’u përballur me dikë. Entuziazëm edhe në punë, sidomos për më të rinjtë, rishtarët.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Ata që janë të ndarë nuk duan të kthehen pas, por historitë e reja mund të jenë intriguese. Keni pasur një problem në punë që mund të rikthehet.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Zemrat e vetmuara duhet të përfitojnë nga këto ditë për takime të reja. Në punë ka shqetësime për paratë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna dhe Venusi janë të favorshme dhe ju mund të shkoni veçanërisht mirë me shenjën e Peshores. Ka një rikuperim në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Edhe këtë të martë diçka nuk shkon me marrëdhënien tuaj, veçanërisht me Dashin dhe Gaforren. Nuk ka asnjë lajm në punë, por disa arritje mund të vijnë në fillim të vitit të ardhshëm.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Nëse ka probleme në marrëdhënie, do të jetë më mirë të flisni për këtë tani. Duke qenë se është një periudhë rikuperimi në punë, mund të shpresohet për diçka më shumë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Dy ditët e ardhshme janë premtuese, nëse duhet të sqaroheni pas një sherri, kjo është koha e duhur. Njerëzit nuk ndryshojnë dhe as kolegët e tu nuk ndryshojnë, ti e merr çdo gjë seriozisht dhe pasojat dihen.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button