Horoskopi Ditor – E Mërkurë, 29 Qershor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Dita e mërkurë fillon paksa e ndrydhur për shkak të Hënës e cila është disonante në dashuri. Në punë ndjeheni të shkathët dhe tani mund të filloni projekte të reja. Hajde, koha është tani, duhet të përfitoni!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Nëse jeni beqar, duhet të shikoni përreth sepse shpirti juaj binjak mund të jetë afër. Nuk duhet të jeni të turpshëm. Në punë, rikonfirmime të pritshme apo ndoshta projekte të reja. Yjet në pozicion të mirë për profesionistët e lirë!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Epo dashuria është on the top, qielli premton gjëra të mëdha duhet të tregoni më të mirën. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mbani ekuilibër mjaft me nervozizmin dhe mos ushqeni polemikat!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Lajm i mirë për dashurinë Hëna është në anën tuaj dhe edhe të enjten, ju mund të afroheni me një person të dashur. Në punë, përpiquni të prisni dhe të shihni përfitimet e para përpara se të ndërmerrni veprime.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Situata në dashuri do të përmirësohet sidomos në gusht, kur pasioni do të ndizet. Në punë, satisfaksione të reja po vijnë janë gjëra të mira!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të rikuperoni qetësinë e brendshëm. Kini parasysh se me një person të lindur në shenjën e Gaforres mund të bëheni më shumë. Në punë, kjo kohë është emocionuese, por të ardhurat janë të vogla në krahasim me shpenzimet që ju është dashur të përballoni!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kujdesshëm, veçanërisht nëse ju është dashur të përballeni me probleme. Në punë, kjo nuk është dita ideale për të dalë kundra të gjithëve!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri ka disa lajme dhe nëse keni diskutuar me dikë tani duhet të sqaroheni, veçanërisht sepse Venusi nuk është më kundër. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, por tashmë çdo dyshim, qoftë edhe i lidhur me të shkuarën, mund të largohet!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Risi në dashuri, lëreni veten të shkoni tek emocionet e bukura. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe kushtojini vëmendje propozimeve që vijnë. Jupiteri është në anën tuaj, dëshironi ta ktheni jetën përmbys, për mirë!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Polemika në dashuri sepse ndoshta dëshironi diçka që partneri juaj ende nuk ka dëshirë ta bëjë. Në punë, po përpiqeni ta mbani veten në këmbë, por rruga është paksa e ndërlikuar merrni kohë, gjithçka do të funksionojë!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Në dashuri favorizohen takime të reja, lëreni veten të shkoni te emocionet dhe mos i lini pas dore. Në punë, përpiquni të vazhdoni përpara, të zgjidhni problemet!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Ditë interesante për dashurinë, veçanërisht nëse keni një kohë të shkurtër që jeni takuar me një person. Përpiquni të jetoni të tashmen. Në punë ju është dashur të përballeni me ndryshime të mëdha, tani jeni shumë më të fortë dhe më të vendosur!

Back to top button