Hoti: Do t’i çkapi institucionet!

Hoti: Më 12 qershor e nisi punën si kryeministër!

Në hapjen zyrtare të fushatës, koalicioni LDK-AKR-Alternativa prezantoi para llapjanëve programin e saj qeverisës, përfaqësuesit e të cilit u shprehën të bindur në fitore. Në fokus të premtimeve patën, punësimin, derisa, përcollën mesazhin se me 12 qershor qytetarët do ta lënë në opozitë siç thanë koalicionin e frikës dhe të territ, për t’i hapur rrugë koalicionit të shpresës./21Media

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button