Hoti: Osmani dje ka mbyllur të ardhmen e saj politike

 

 

Kandidati për kryeminister nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti në emsionin “Argument Plus” në RTV21 komentoi edhe vendimn e Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit për të garuar bashkë në zgjedhje.

Hoti tha se Osmani me lëvizjen e djeshme e ka mbyllur të ardhmen e saj politike, pasi që sipas tij ajo më herët ka deklaruar se të ardhmën e saj politike e sheh në LDK./21Media

Back to top button