Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti në “ArgumentPlus” të RTV21 foli edhe për vaksinimin e qytetarëve kundër Covid-19 .

Hoti tha se sasia që është siguruar është shumë e madhe, dhe ai shpreson që pjesa më e madhe të përfshihen, duke filluar nga grupet më të ndjeshme të qytetarëve./21Media