Hoxhaj e Hoti bashkë për kafen e mëngjesit në Kopenhagë

Ish-ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj, dhe ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, kanë pirë sot bashkë kafen e mëngjesit.

Të dy janë pjesëmarrës në Samitin për Demokraci, i cili po mbahet në Kopenhagë.

Hoxhaj në profilin e tij në në “Facebook”, ka ndarë një fotografi të përbashkët.

“Një kafe mëngjesi në Kopenhagë me mikun dhe kolegun tim Avdullah Hoti, para fillimit të ditës së dytë të Samitit për Demokraci!”, ka shkruar Hoxhaj./21Media

Back to top button