Kur babi vjen në shtëpi me plot dhurata, kjo bisedë e Poit dhe Ledrit do të iu shkrijë zemrën

 Jo më kot thuhet se lidhja mes babit dhe vajzës është e veçantë, e këtë na e dëshmojnë edhe reperi Ledri Vula dhe e bija Poem Blu.

Një bisedë të këndshme mes dyshes, e ka publikuar në rrjetet sociale  Xheraldina Vula, dhe thjesht na shkriu zemrat, shkruan portali rtv21.tv

Poem Blu e entuziazmuar nga dhuratat me lodra që i ka sjellë babi Ledri shpreh dashurinë për të me një “I Love You” , duke vazhduar më tej të tregojë edhe pëlqimin për lodrat.

Nuk munguan as makinat, e momentin edhe më të bukur e bën sërish Poi duke treguar një nga një ngjyrat e tyre./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Back to top button