Hoxhaj: “Zgjedhja e Xhaferit arritja më e madhe e shqiptarëve”

Kurti:”Atë që ndodhi mbrëmë e paralajmëroi Ivanov dy muaj më parë”

Situata në Maqedoni është duke u përcjellur me vëmendje nga institucionet e Kosovës të cilat kanë bërë thirrje për paqe dhe stabilitet. Por partia më e madhe opozitare VV nuk është e kënaqur me këtë reagim./21Media

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button