Viktima është dërguar për trajtim mjekësor

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor

Një person derisa ishte duke drejtuar biçikletën, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një lokal, ka njoftuar policia.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur dje në rrugën ‘Nëna Terezë’ të Suharekës./21Media