I japin vulë! Publikohet superbashkëpunimi i Capital T, Ledrit dhe Majk “Yjet dalin natën”

Tre reperët, Capital T. Ledri Vula dhe Majk kanë bashkuar forcat për të sjell një superhit të kësaj vere, “Yjet dalin natën”.

Kënga me një ritëm fantastik vjen me tekst nga vet reperët, kurse për muzikën është përkujdesur Rzon.

“Yjet dalin natën” është publikuar me videoklip, derisa po pritet mirë nga komentuesit në rrjetet sociale, të cilët po e quajnë projektin si megahit, e të tjerë që shprehen të lumtur për bashkëpinimin e tyre./21Media

 

Back to top button