I kërkuan një burri ta tërhiqte deklaratën, arrestohen tri gra

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia ka njoftuar se dje janë arrestuar tre femra kosovare nga Gllogoci, pasi që kishin kërkuar nga një burrë kosovar që ta tërhiqte një deklaratë të cilën ai e kishte dhënë për një rast të më hershëm.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:25 dhe policia rastin e ka cilësuar si ”frikësim gjatë procedurës penale”.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit të dyshuarat janë dërgohuar në mbajtje./21Media