Katër persona sulmojnë pronarin e kafiterisë me armë e shufra

 

Katër persona të maskuar dhe të armatosur me armë të shkurtra dhe me shufra metalike, kanë hyrë në një lokal në Mitrovicë, ku kanë sulmuar pronarin e kafiterisë dhe dy kamarierë.

Ngjarja ka ndodhur të enjten, rreth orës 19:48 siç raporton policia.

Si pasojë e sulmit, tre persona janë lënduar dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit kanë ikur nga vendi ngjarjes dhe për momentin janë të paidentifikuar.

Rasti është duke u hetuar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button