I la fëmijët e saj 2 vjeç dhe 3 vjeç vetëm në banesë, arrestohet gruaja nga Peja

Një grua është arrestuar të enjten më 5 janar pasi që ka lënë dy fëmijët e saj (njëri 2 vjeç e tjetrin 3 vjeç) vetëm në banesën e saj në Pejë pa asnjë përkujdesje.
Policia në raportin 24 orësh njofton se rasti është cilësuar si keqtrajtim apo braktisje e fëmijëve.
Siç bëhet e ditur me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button