I mituri ther me thikë dy të mitur të tjerë, arrestohet

Është arrestuar një i mitur i cili ka sulmuar me thikë dy të mitur tjerë, të enjten në Lipjan.

Sipas raportit të Policisë rasti ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje ku viktimat së bashku me të dyshuarin për shkak të lëndimeve është dashur të pranojnë trajtim mjekësor në QKUK, shkruan rtv21.tv.

Pas trajtimit mjekësor i dyshuari është intervistuar nga prokurori dhe është dërguar në mbajtje.

Policia rastin e ka cilësuar si “Vrasje në tentativë”./21Media

Back to top button