I pakënaqur me shërbimin, klienti ua merr monitorin e kompjuterit

Një person është ankuar në Polici pasi që klienti i tyre në në shenjë pakënaqësie me shërbim i kishte marr nga zyra një monitor kompjuteri.
Rasti sipas policisë rasti “vetëgjyqësi” ka ndodhur të hënën rreth orës 19:20 në Prishtinë.
I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button