I riu godet për vdekje me shkop babain

1 min read

 

Një i ri ka vrarë babain e tij në Fier. Ngjarja  sipas policisë ka ndodhur  rreth orës 11:50, në fshatin Luar në Roskovec në shtëpinë e tyre, raportojnë mediat shqiptare

Shtetasi, 25 vjeçari E.R , ka goditur në kokë me shkop babain e tij, shtetasin Dh. R 52 vjeç, i cili pas goditjes ka vdekur.

Policia ka arrestuar të dyshuarin dhe e ka shoqëruar  Komisariatin e Policisë./21Media