I thotë “ta ha zemrën”, fansit i bie të fikët në përqafimin e Unikkatilit

1 min read

Takimi i fansave me të preferuarit e tyre gjithmonë rezulton emocional, por kur një fans takoi Unikkatilin nga emocionet e tepërta u alivanos.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet një djal i ri duke u përqafuar me reperin e njohur.

Teksa Unikkatil i thotë “Ta ha zemrën” dhe e përqafon, të riut duket se i bie të fikët në duart e reperit./21Media

@bashkimandijola

♬ Originalton – bashkimandijola