Ia dërgoi të dënuarit 64 qese me marihuanë, arrestohet burri kosovar

Policia ka informuar se dje në Dubravë është arrestuar një burrë kosovar, sepse në valixhen që ai ia ka dërguar një të dënuari janë gjetur 64 qese me marihuanë.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ishte për vizitë të personit të dënuar dhe në valixhen që i kishte dërguar janë gjetur gjashtëdhjetë e katër (64) qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit Marihuanë me peshë 33.1 gram.”, ka bërë të ditur policia.

Me urdhër të prokurori, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button