“Ia preva qerpikët ‘klientit’ sepse nuk pagoi”, vërshojnë komentet

Një teknike e qerpikëve i ka lënë njerëzit gojëhapur pasi u shfaq duke prerë qerpikët e një klienti kur ai refuzoi të paguante.
Cherie Villa, e cila shpërndau video në TikTok si “The Lash Girl” , tha se ‘klientit’ nuk i pëlqenin qerpikët, kështu që refuzoi të paguante për to.
Në vend që ta lejojë ‘klientin’ të dalë me qerpikët falas, teknikja e qerpikëve ia preu me gërshërë, transmeton rtv21.tv.
Njerëzit në komente u hutuan duke e quajtur atë joprofesionale duke këmbëngulur se ajo ishte “gabim” për atë që bëri. “Kjo është thjesht joprofesionale. Pse do t’i prisni qerpikët e vërtetë,” tha një person.
Një tjetër shkroi: “Po vjen era padi.. Unë jam një teknik qerpikësh dhe nuk do ta bëja kurrë”. “Unë e di që ajo bëri diçka të gabuar, por kjo nuk është absolutisht në rregull”, tha një i tretë.
Ndërsa shumë të tjerë kërkuan të dinin emrin e saj të biznesit duke thënë se ata “nuk do të shkojnë kurrë”.
Por gjërat nuk ishin ashtu siç dukeshin në fillim pasi Cherie ndau një klip pasues duke zbuluar se ‘klienti’ në klip ishte në fakt bashkëshorti i saj dhe e gjitha ishte një shaka.
“Djema vërtet mendoni se unë do t’i prisja qerpikët dikujt nëse nuk do të më paguanin?” tha ajo, duke vendosur rekord.
Duke zmadhuar “klientin” në fjalë, ajo zbuloi fytyrën e të shoqit teksa ai ishte ulur duke buzëqeshur.
“Njihuni me burrin tim,” tha ajo. Ai është i vetmi me të cilin duhet të ushtrohem”./21Media

Back to top button