Ibrahim Tatlıses martoi djalin, organizoi dasmë madhështore

1 min read

Artisti i njohur turk, Ibrahim Tatlıses sot ka mbeldhur shoqërinë e tij të madhe për ta festuar martesën e djalit, Idos i cili ka ndjekur hapat e babait të tij në muzikë.

Në një hotel luksoz në Beşiktaş Ido Tatlıses dhe Yasemin Şefkatli kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

 

Demet Akalın, Okan Kurt, Mehmet Ali Erbil, Volkan-Zeynep, Sever Demirel, Selin Ciğerci, İlayda Akdogan dhe Gamze Erçel jnaë disa prej emrave të famshëm që morën pjesë në dasmë, në të cilën ishin të ftuar 550 persona./21Media