Ilir Shaqiri publikon këngën e re

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka publikuar këngën e tij më të re.

“Kush si këtu dashni nuk t’fal” titullohet kënga që është publikuar bashkë me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë këngëtari, ndërsa për orkestrimin Xhevdet Gashi.

Back to top button