Ish i dashuri e kanos prishtinasen se do t’i publikojë video intime

Policia ka bërë të ditur se të premten në mbrëmje një femër nga Prishtina ka raportuar se ish e dashuri e ka kanosur se do t’i publikojë video intime të saj.   
”Viktima femër kosovare ka raportuar se te vendi i saj i punës kishte shkuar (ish i dashuri) i dyshuari   kosovar me të cilin kishte qenë në lidhje dashurie dhe i njëjti e kishte kanosur se asaj do të ia publikonte disa video intime nëse ajo nuk pranon të dilte prapë me të”, është bërë e ditur në raportin e policisë.
Rasti vazhdon të hetohet ende./21Media

Back to top button