Policia ende po heton rasin

Policia ende po heton rasin

Policia njofton se një person në Lagjen e Re në Çagllavicë, ka informuar se persona të panjohur i kanë vjedhur veturën.

Vetura është e tipit Golf VII dhe ankuesi kishte treguar se e kishte të parkuar para shtëpisë.

Njësitë policore njoftojnë se ende janë duke hetuar rastin./21Media