Arrestohet një person në Prishtinë

Arrestohet një person në Prishtinë

Dje në Prishtinë është arrestuar një person i dyshuar, kjo pasi që siç raporton Policia  i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me mjet të fortë viktimën femër, me të cilën ishte duke bashkëjetuar.

Gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 15 fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton Policia./21Media