Jasharaj: Ku gaboi kryeministri ndaj sindikatave?

Ai e fton Kurtin të anëtarësohet në Sindikatë dhe të kandidojë për kryetar
Kryetari i Sindikatës së Arsimit Rrahman Jasharaj e vlerëson të gabuar qasjen e kryeministrit Albin Kurti ndaj sindikatave. E fton të anëtarësohet në Sindikatë dhe të kandidojë për kryetar./21Media

Back to top button