Jasharaj lëshon mbledhjen, Basha i thotë se dinjitetin e ka kthyer në para

Pas përplasjeve dhe fjalimit të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, kryetari i SBASHK-ut Rrahman Jasharaj ka lëshuar mbledhjen e Komisionit për Arsim.
Basha e ka akuzuar Jasharajn që e ka kthyer dinjitetin në para.

“I ke marrë fëmijët peng… dinjitetin e ke kthy në pare”, i ka thënë Basha- Jasharajt.

Sipas tij, SBASHK-u po i mban peng fëmijët për 50 euro.

Back to top button