“Je si zemër” publikohet nga Rita dhe Fidani

Çifti më simpatik i showbizzit shqiptar, Rita e Fidani sot publikuan projektin më të ri muzikor.
“Je si zemër” mban titullin kënga e dyshes së famshme, e cila është publikuar në kuadër të xhirimeve të festave të fundvitit.

 
Kujtojmë se, ky nuk është projekti i parë nga Rita dhe Fidani që u publikua për festat e fundvitit./21Media

Back to top button