Labi publikoi bashkëpunimin me motrat e tij

Labinot Tahiri-Labi ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me dy motrat e tij, Sarandën dhe Anduenën.

 

Ky është bashkëpunimi i parë i Labit me motrat./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button