“Jeta për ne” publikohet nga Meda

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun, Meda ka publikuar këngën e re.

“Jeta për ne” titullohet kënga e re e Medës, shkruan rtv21.tv

Këtë këngë Meda e ka publikuar në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2023.

“A ç’ka m’gjeti”, titullohet kënga e fundit e Medës që e solli në bashkëpunim me Bes Kallakun./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button