JLO performon me një nga binjakët e saj, e prezanton me përemra asnjërës

2 min read

Jennifer Lopez dhe fëmija i saj, Emme Maribel Muñiz, 14 vjeç, po lavdërohen për një duet të fundit, por jo për shkak të muzikës.

Dyshja – të cilët për herë të fundit u bënë tituj për performancën së bashku kur Lopez kryesoi shfaqjen e pjesës së parë të “Super Bowl LIV Pepsi” në vitin 2020 – u ngjitën në skenë së fundmi në LA Dodgers Blue Diamond Gala.

Lopez e prezantoi Emin duke përdorur përemrat asnjanës të gjinisë “they” dhe “them”, përcjell portali rtv21.tv

“Hera e fundit që performuam së bashku ishte në një stadium të madh si ky,” tha Lopez në një video të momentit të shpërndarë nga përdoruesi i TikTok @christinathesupermom . “Dhe unë u kërkoj “them” të këndojnë me mua gjatë gjithë kohës dhe “they” nuk do ta bëjnë.”

Pra, ky është një rast shumë i veçantë. “They” janë shumë, shumë të zënë. Të rezervuar. Dhe të kushtueshëm,” tha Lopez. “Më kushtojnë kur dalin. Por “them” ia vlejnë çdo qindarkë sepse janë partneri im i preferuar në duetin e të gjitha kohërave.”

Emme u shfaq më pas në skenë, duke mbajtur një mikrofon ylber për të kënduar hitin e Christina Perrit, “A Thousand Years”.

Lopez ndan Emmen dhe vëllain binjak Max me ish-bashkëshortin e saj, këngëtarin dhe aktorin Marc Anthony./21Media

Watch @JLo sing with her daughter, Emme @LADForg Blue Diamond Gala,
simply beautiful! pic.twitter.com/nZDxhYdEAp

— Yanira 🇸🇻💗🇺🇸 (@ygiron96) June 17, 2022