JO dhunës në sport: “Jemi të tronditur”!

Meriton Korenica rrëfen tmerrin e përjetuar në Gjilan
Federata e Futbollit të Kosovës gjatë javës do të vendos për fatin e kryendeshjes së ndërprerë ndërmjet Gjilanit dhe Ballkanit, e cila i dha hije të keqe Superligës. Protagonisti i ndeshjes, Meriton Korenica, rrëfen për RTV 21 përjetimin e minutave të fundit.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media

Back to top button