Ka diçka të re nga Rita dhe Fidani

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita dhe Fidani kanë një lajm të mirë për fansat e tyre.
Ata së shpejti do të sjellin një projekt të ri muzikor, për të cilin i kanë filluar xhirimet e videoklipit, shkruan rtv21.tv
Si Rita ashtu edhe Fidani në Instagram kanë publikuar pamje nga këto xhirimi, teksa nuk zbuluan asgjë tjeter rreth këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

Këtë verë, Rita dhe Fidani publikuan “Ja Me Hater Ja Me Zor (Remix)” ./21Media

Back to top button