Policia sot ka njoftuar se një burrë nga Peja ka raportuar se motra e tij, e cila është me probleme psikike është larguar nga shtëpia dhe familjarët nuk e dinë vendndodhjen e saj.

”Viktima femër është zhdukur nga ora 12:30”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti është ende duke u hetuar./21Media