Kënga e Don Xhonit me Erën dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

Priojekti muzikor “Hala” bëri bashkë reperin Don Xhon me këngëtaren Era Istrefi.
Projekti i dyshes u lansua mesnatën e ditës së enjte (29 shtator) dhe erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale.

Vetëm për pak ditë, Don Xhoni dhe Era kanë arritur t’i kapin mbi 3 milionë klikime në YouTube.
Kjo këngë tashmë po dëgjohet edhe jashtë trojeve shqipfolëse.
Në InstaStory, këngëtarja ka postuar tabelën që tregon se ku po qëndron kënga “Hala”./21Media

Back to top button