Këngë e re nga Remzie Osmani

Gjatë tërë verës ishte e angazhuar me dasma dhe ahengje të ndryshme familjare, por tash ka vendosur të sjellë një këngë të re, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Remzie Osmanin.
Në një postim në rrjetet sociale, Remiza ka treguar se kënga do jetë e shoqëruar me videoklip, shkruan rtv21.tv
“Më ndryshe, klipi i ri, kënga e re”, ka shkruar Remzia, teksa ka publikuar fotografi nga xhirimet e klipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)


Projketi i fundit i Remzies është bashkëpunimi me Nexhat Osmanin i titulluar,  “Moj Dashni”./21Media

Back to top button