Keqtrajtoi dy fëmijët e mitur, arrestohet e dyshuara

Një grua është arrestuar dje pastidte në Ferizaj, pasi dyshohet se ka keqtrajtuar dy fëmijët e saj të mitur.

Sipas Policisë, fëmijët kishin shenja dhunë të dukshme dhe kanë raport mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje ndërsa fëmijët janë dërguar në një shtëpi të sigurtë.

Rasti në proedurë hetimore.

Back to top button