Kështu e suprizoi Genta Ismajli të dashurin për ditëlindje

1 min read

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli po shijon dashurinë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Ndërkaq, ky i fundit feston sot ditëlindjen dhe sigurisht që Genta e ka surprizuar në mënyrën më të veçantë.

Genta ka postuar dy fotografi në ”InstaStory”, teksa shihet se të dashurit i ka dhuruar një buqetë me lule dhe disa ëmbëlsira.

”Urime ditëlindjen dashuri”, e ka uruar Genta të dashurin./21Media