Kida feston sot ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur ajo

Artistja shqiptare, Kida feston sot ditëlindjen e saj të 26-të.

Kjo u bë e ditur nga vet Kida, e cila përmes disa fotografive të publikuar në Instagram ka treguar se për të po fillon një kapitull i ri, shkruan rtv21.tv

“Kapitulli 26”, ka shkruar Kida poshtë fotografive të publikuar në Instagram.

Kujtojmë se Kida vazhdon të jetë prezente me koncertete e saj dhe tani është duke shijuar suksesin e këngës së saj të fundit të publikuar në Youtube të titulluar “Vaj”, e cila deri tani ka arritur rreth 30 mijë shikime./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Back to top button