Kida vjen me ndryshim në pamje

Orhidea Latifi, e njohur si Kida është ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar.
Këngëtarja, e cila shquhet për bukurinë dhe stilin e veçantë, së fundmi ka ndryshuar paksa pamjen.
Përmes Instastory, Kida sot ka treguar se është bërë me gjysmë balluke.

Kujtojmë që, vitin që lamë pas, Kida ka publikuar albumin e titulluar “Orchide” që përmban 12 këngë. “Mo jo”, “Pse”, “Special”, “Ani”, “Ike”, “Qao”, “Hard Work”, “Prima donna”, “Mia”, “Maniak”, “Dinero”, “Lila”.
“Mo jo”, është publikuar me videoklip./21Media

Back to top button